Історія закладу освіти

Початкова школа (І ступеня) № 13 з українською мовою навчання була створена рішенням виконавчого комітету Шосткинської міської ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року, яка була відкрита 1 вересня 1993 року на базі дитячого садка № 21 по вул. Комуністичній, 4а.

Упродовж 1993/1994 навчального року відділом освіти на чолі із завідуючою Ляшенко І.П., директором школи Нестеренко Т.Ф. було здійснено капітальний ремонт приміщення, забезпечено школу обладнанням, меблями і 1 вересня 1994 року вона прийняла перших учнів(функціонувало 13 класів, в них 313 учнів).

У школі введено поглиблене вивчення іноземної мови (англійської) та з 01.09.99 року – німецької мови з першого класу, адже одним із завдань навчального закладу є підготовка учнів до навчання в гімназії.

В 1996 році початковій загальноосвітній школі І ступеня № 13 з поглибленим вивченням іноземної мови видано ліцензію на проведення освітньої діяльності за рівнем початкової загальної середньої освіти, а за результатами атестації 1999 року школа визнана атестованою за статусом загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземної мови .

Рішенням ХХ сесії 24 скликання Шосткинської міської ради від 23 липня 2004 року затверджено статут школи (в новій редакції), відповідно якого ,,Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області” є правонаступником всіх прав та обов’язків ,,Початкової загальноосвітньої школи І ступеня № 13 міста Шостки Сумської області, що знаходиться у комунальній власності міської ради народних депутатів.

Кiлькiсть переглядiв: 20

Коментарi